Čas na serveru 00:28:09

Károly Kotasz
Večerní nálada

Id: 313

Večerní nálada

  •  / Večerní nálada / Károly Kotasz

olej/plátno/karton, rozměr plátna 22 x 31 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 3019x

Vyvolávací cena:
3 200

3 300