Čas na serveru 01:10:53

Kateřina Opltová
Jaro

Id: 349003

Jaro

  •  / Jaro / Kateřina Opltová
  •  / Jaro / Kateřina Opltová
  •  / Jaro / Kateřina Opltová

olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 834x

Vyvolávací cena:

12 650