Čas na serveru 15:34:13

Vladimír Kliment
Při odpočinku

Id: 1539

Při odpočinku

  •  / Při odpočinku / Vladimír Kliment

olej/karton, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, zašpiněno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2894x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100