Čas na serveru 02:01:46

Kolektiv autorů
Hanácká lidová

Id: 420307

Hanácká lidová

  •  / Hanácká lidová / Kolektiv autorů

litografie/papír, rozměr ve výřezu 61 x 45,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, společná litografie jedenácti autorů: Adolf Born, Václav Jelínek, Kamil Lhoták, Cyril Bouda, Jiří Bouda, Tomáš Bím, Karel Toman, Ctirad Stehlík, Jaroslava Pešicová, Pavel Roučka a kamenotiskař Tomáš Svoboda

zobrazeno: 673x

Vyvolávací cena:

6 000