Čas na serveru 02:56:34

Kolektiv autorů
Pocta Františku Dvořákovi

Id: 455202

Pocta Františku Dvořákovi

  •  / Pocta Františku Dvořákovi / Kolektiv autorů

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 56,5 cm, značeno po obvodu listu, paspartováno, zaskleno, nerámováno, společné dílo 17 autorů

zobrazeno: 327x

Vyvolávací cena:

17.10.2023, 20:57:00

17.10.2023 20:54 5 500 Kč