Čas na serveru 08:14:33

Konštantín Bauer
Krajina

Id: 301702

Krajina

  •  / Krajina / Konštantín Bauer

olej/karton, rozměr 21 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2357x

Vyvolávací cena:

13 701