Čas na serveru 10:18:21

Konstantin Stoitzner
Jižní Tyrolsko

Id: 253405

Jižní Tyrolsko

  •  / Jižní Tyrolsko / Konstantin Stoitzner

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1904x

Vyvolávací cena:
2 200

10 233