Čas na serveru 10:44:37

Miroslav Kostka
Vazba dvou systémů

Id: 309402

Vazba dvou systémů

  •  / Vazba dvou systémů / Miroslav Kostka

malba s pískem/plátno, rozměr 100 x 100 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 2725x

Vyvolávací cena:

206 000

Příhozy: 87