Čas na serveru 20:19:01

Rudolf Kremlička
Toaleta

Id: 1172

Toaleta

  •  / Toaleta / Rudolf Kremlička

litografie/papír, číslo listu 3, velikost ve výřezu 16,3 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, papsartováno, volně loženo, na zadní straně popis, původní stav

zobrazeno: 3048x

Vyvolávací cena:

2 100