Čas na serveru 12:23:35

Kristian Kodet
Afternoon dream

Id: 371602

Afternoon dream

  •  / Afternoon dream / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno 85 vpravo dole, popisný štítek na zadní straně, vzácná raná práce, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3481x

Vyvolávací cena:

67 666

Příhozy: 68