Čas na serveru 08:39:03

Kristian Kodet
Akt

Id: 265101

Akt

  •  / Akt / Kristian Kodet
  •  / Akt / Kristian Kodet
  •  / Akt / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

zobrazeno: 2675x

Vyvolávací cena:

100 000

Příhozy: 65