Čas na serveru 01:33:18

Kristian Kodet
Akt

Id: 362404

Akt

  •  / Akt / Kristian Kodet
  •  / Akt / Kristian Kodet
  •  / Akt / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, viditelný rozměr 16 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1929x

Vyvolávací cena:

27 000