Čas na serveru 13:25:17

Kristian Kodet
Akt

Id: 391409

Akt

  •  / Akt / Kristian Kodet
  •  / Akt / Kristian Kodet
  •  / Akt / Kristian Kodet

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1513x

Vyvolávací cena:

11 500