Čas na serveru 19:38:20

Kristian Kodet
Akt

Id: 418603

Akt

  •  / Akt / Kristian Kodet
  •  / Akt / Kristian Kodet
  •  / Akt / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 346x

Vyvolávací cena:

27 222