Čas na serveru 08:34:51

Kristian Kodet
Anděl

Id: 346804

Anděl

  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet

olej/sololit, rozměr 31,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, na povrchu malby drobné oděrky, rámováno

zobrazeno: 1589x

Vyvolávací cena:

63 200

Příhozy: 48