Čas na serveru 07:12:51

Kristian Kodet
Anděl

Id: 393203

Anděl

  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 4848x

Vyvolávací cena:

38 500

Účastníci: 30

Příhozy: 52