Čas na serveru 12:48:23

Kristian Kodet
Anděl

Id: 471702

Anděl

  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2945x

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

Příhozy: 66