Čas na serveru 01:42:37

Kristian Kodet
Anděl

Id: 48608

Anděl

  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2379x

Vyvolávací cena:
11 000

18 000