Čas na serveru 09:37:00

Kristian Kodet
Andělé

Id: 325503

Andělé

  •  / Andělé / Kristian Kodet
  •  / Andělé / Kristian Kodet
  •  / Andělé / Kristian Kodet
  •  / Andělé / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek

zobrazeno: 2619x

Vyvolávací cena:

63 000

2021,10-1,04,20,27,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu