Čas na serveru 21:00:00

Kristian Kodet
Andělé

Id: 325503

Andělé

  •  / Andělé / Kristian Kodet
  •  / Andělé / Kristian Kodet
  •  / Andělé / Kristian Kodet
  •  / Andělé / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek

zobrazeno: 8553x

Vyvolávací cena:

86 000

Příhozy: 54