Čas na serveru 03:06:07

Kristian Kodet
Andělé

Id: 18705

Andělé

  •  / Andělé / Kristian Kodet
  •  / Andělé / Kristian Kodet
  •  / Andělé / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, signováno uprostřed dole, datováno na zadní straně 1994, původní dobrý stav

zobrazeno: 3182x

Vyvolávací cena:
7 500

22 600