Čas na serveru 21:17:57

Kristian Kodet
Dívčí akt

Id: 45601

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Kristian Kodet

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 72, pasparta lehce poškozena vodou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1703x

Vyvolávací cena:

13 000