Čas na serveru 22:06:25

Kristian Kodet
Dívčí akt

Id: 176903

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Kristian Kodet

malba/lepenka, rozměr 35 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno

zobrazeno: 2230x

Vyvolávací cena:

25 000