Čas na serveru 21:51:55

Kristian Kodet
Dívka

Id: 285302

Dívka

  •  / Dívka / Kristian Kodet
  •  / Dívka / Kristian Kodet
  •  / Dívka / Kristian Kodet

olej/lepenka, rozměr 30 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a značeno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 735x

Vyvolávací cena:

31 000