Čas na serveru 14:39:49

Kristian Kodet
Dívka

Id: 447204

Dívka

  •  / Dívka / Kristian Kodet
  •  / Dívka / Kristian Kodet
  •  / Dívka / Kristian Kodet
  •  / Dívka / Kristian Kodet

olej/papír, rozměr ve výřezu 40 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1519x

Vyvolávací cena:

42 000

Účastníci: 22

Příhozy: 49