Čas na serveru 21:07:32

Kristian Kodet
Don Quijote

Id: 284501

Don Quijote

  •  / Don Quijote / Kristian Kodet

olej/plátno/lepenka, rozměr 91 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 6675x

Vyvolávací cena:

78 000

Příhozy: 63