Čas na serveru 16:18:07

Kristian Kodet
Dotek andělů

Id: 115114

Dotek andělů

  •  / Dotek andělů / Kristian Kodet

lept/papír, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, signováno uprostřed dole, datováno 98, paspartováno, rámováno, zaskleno, PO

zobrazeno: 2832x

Vyvolávací cena: