Čas na serveru 21:16:41

Kristian Kodet
Dvě postavy

Id: 1760

Dvě postavy

  •  / Dvě postavy / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr plátna 60 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 99, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1945x

Vyvolávací cena:
15 000

39 000