Čas na serveru 21:51:13

Kristian Kodet
Dvě postavy

Id: 46701

Dvě postavy

  •  / Dvě postavy / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr plátna 60 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 99, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena osobně autorem při návštěvě v Galerii Platýz

zobrazeno: 1568x

Vyvolávací cena:
15 000

31 000