Čas na serveru 09:12:59

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 322102

Dvojice

  •  / Dvojice / Kristian Kodet
  •  / Dvojice / Kristian Kodet
  •  / Dvojice / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 7227x

Vyvolávací cena:

85 000

Účastníci: 26

Příhozy: 92