Čas na serveru 22:35:22

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 325002

Dvojice

  •  / Dvojice / Kristian Kodet
  •  / Dvojice / Kristian Kodet
  •  / Dvojice / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 41 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

zobrazeno: 4567x

Vyvolávací cena:

49 001