Čas na serveru 21:42:21

Kristian Kodet
Hlava

Id: 288501

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 44 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 619x

Vyvolávací cena:

17 500