Čas na serveru 20:55:01

Kristian Kodet
Hlava

Id: 288502

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

malba/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, rámováno

zobrazeno: 1362x

Vyvolávací cena:

40 000