Čas na serveru 04:33:08

Kristian Kodet
Hlava

Id: 288502

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

malba/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, rámováno

zobrazeno: 2064x

Vyvolávací cena:

40 000