Čas na serveru 20:14:27

Kristian Kodet
Hlava

Id: 290802

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1486x

Vyvolávací cena:

55 000