Čas na serveru 01:06:08

Kristian Kodet
Hlava

Id: 317602

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1125x

Vyvolávací cena:

42 000

2021,08-1,30,21,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 57