Čas na serveru 16:14:40

Kristian Kodet
Hlava

Id: 317602

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1997x

Vyvolávací cena:

75 000

Účastníci: 21

Příhozy: 83