Čas na serveru 00:34:59

Kristian Kodet
Hlava

Id: 484302

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1872x

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

Účastníci: 26

Příhozy: 58