Čas na serveru 13:09:27

Kristian Kodet
Hlava

Id: 485802

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 3227x

Vyvolávací cena:
7 500

33 000