Čas na serveru 13:42:43

Kristian Kodet
Hlava

Id: 488001

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 15382x

Vyvolávací cena:

38 000