Čas na serveru 15:22:10

Kristian Kodet
Hlava Krista

Id: 358301

Hlava Krista

  •  / Hlava Krista / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2022, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystavený autorem

zobrazeno: 1375x

Vyvolávací cena:

50 000