Čas na serveru 10:09:47

Kristian Kodet
Hlava ženy

Id: 401614

Hlava ženy

  •  / Hlava ženy / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1351x

Vyvolávací cena:

35 000

2023,02-1,27,20,31,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu