Čas na serveru 13:55:34

Kristian Kodet
Hlava ženy

Id: 401614

Hlava ženy

  •  / Hlava ženy / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2134x

Vyvolávací cena:

66 000

Příhozy: 49