Čas na serveru 10:32:55

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 288701

Hlavy

  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 9459x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 69