Čas na serveru 21:59:52

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 301101

Hlavy

  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 2499x

Vyvolávací cena:
4 800

43 000