Čas na serveru 03:05:03

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 337702

Hlavy

  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2246x

Vyvolávací cena:

66 000

Příhozy: 68