Čas na serveru 13:54:52

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 429108

Hlavy

  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet

olej/papír, rozměr 56 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 915x

Vyvolávací cena:
7 500

40 000