Čas na serveru 03:35:26

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 482006

Hlavy

  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet
  •  / Hlavy / Kristian Kodet

olej/karton, rozměr ve výřezu 82,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1015x

Vyvolávací cena:

46 000