Čas na serveru 13:55:19

Kristian Kodet
Hudebník

Id: 491805

Hudebník

  •  / Hudebník / Kristian Kodet
  •  / Hudebník / Kristian Kodet
  •  / Hudebník / Kristian Kodet

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 16,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 673x

Vyvolávací cena:

27 000