Čas na serveru 07:55:52

Kristian Kodet
Imaginace

Id: 399003

Imaginace

  •  / Imaginace / Kristian Kodet

olej/malířská lepenka, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 3626x

Vyvolávací cena:

79 000

Příhozy: 48