Čas na serveru 06:20:35

Kristian Kodet
Kompozice

Id: 279501

Kompozice

  •  / Kompozice / Kristian Kodet

olej/plátno/deska, rozměr 48,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně pospáno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5714x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 51