Čas na serveru 21:39:41

Kristian Kodet
Kompozice

Id: 1497

Kompozice

  •  / Kompozice / Kristian Kodet

olej/plátno/sololit, rozměr 30 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, na zadní straně věnování, původní stav

zobrazeno: 2793x

Vyvolávací cena:
9 500

37 000