Čas na serveru 20:17:08

Kristian Kodet
Konvolut tří litografií

Id: 1724

Konvolut tří litografií

  •  / Konvolut tří litografií / Kristian Kodet

litografie/papír, rozměry ve výřezu: 12,5 x 10 cm, 12,5 x 10 cm, 13 x 10 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2284x

Vyvolávací cena:

8 800