Čas na serveru 21:19:19

Kristian Kodet
Krist

Id: 214904

Krist

  •  / Krist / Kristian Kodet
  •  / Krist / Kristian Kodet
  •  / Krist / Kristian Kodet
  •  / Krist / Kristian Kodet

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorův štítek na zadní straně, dekorativně adjustováno, přiložen originální Certifikát k dílu z 18. 4. 2012

zobrazeno: 1369x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 52